Dropzone

Dropzone 2.8.1

Wybierz drogę na skróty

Zalety

  • Bardzo prosta obsługa
  • Wiele przydatnych skrótów
  • Szybki sposób na umieszczanie plików na FTP
  • Rozszerzanie możliwości za pomocą dodatków

Wady

  • Nie można umieszczać plików w serwisach innych niż Flickr

Doskonały
9

Dropzone to program oferujący skroty do często wykonywanych czynności. Pozwala błyskawicznie wysłać pliki na serwer FTP, przenieść pliki w określone miejsce i wykonać wiele innych zadań.

Dropzone trudno zaklasyfikować do jednej konkretnej kategorii programów. W teorii ma on skracać czas jaki poświęcamy na często wykonywane czynności i rzeczywiście mu się to udaje. Ikona Dropzone w docku staje się skrótem do wielu zadań. Wystarczy przeciągnąć na nią plik i wybrać jedną z dostępnych opcji. Obsługa programu jest banalnie prosta.

Dropzone pozwala błyskawicznie przenieść plik w dane miejsce na dysku, umieścić go na serwerze FTP, wysłać jako załącznik maila lub zapisać. Program pozwala również zapisać zaznaczony tekst, a nawet zainstalować program. To co będzie robił Dropzone zależy od użytkownika. Do wyboru jest ogromna ilość opcji, a jeśli te standardowe okażą się niewystarczające, można doinstalować dodatki.. Niestety brak integracji programu z internetowymi serwisami, takimi jak Picasa, czy Facebook, dostępny jest tylko Flickr.

Dropzone to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich szanujących swój czas. Pozwala znacząco przyspieszyć wykonywanie częstych i żmudnych czynności.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej

Opinie użytkowników o Dropzone